Hakkımızda

2009 yılında kurulan İfaş Tekstil Makina San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., ortaklarımızın 20 yıllık deneyimlerini sektöre taşımıştır.

Firmamız, müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli ürünü en iyi hizmet anlayışı ile sunmayı ilke edinmiştir.

İfaş Tekstil Makina San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. müşteri memnuniyeti için kurumsallaşma ve markalaşma sürecine önem vermiştir. Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla dünyanın en büyük üretici firma ve lider markaların ürünlerini portföyünde bulundurmaktadır. İstanbul ve Türkiye'nin birçok illeri ile yürüttüğü ticari faaliyetlerinin yanı sıra Balkan ülkeleri ve Rusya gibi komşu pazarlarda da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzman kadromuz ile konfeksiyon nakinası, yedek parça, sarf malzeme ve aksesuarları satışımızın yanı sıra teknik servis ve  danışmanlık hizmetlerini de değerli dost ve müşterileribne sunmaktadır.

Müşteri odaklı hareket etmeyi temel ilkemiz kılıp; JUKI, BROTHER, PEGASUS, DÜRKOPP, ADLER, PFAFF, YAMATO, SİRUBA ve KİNGTEX gibi sektörün öncü markalarının yedek parça ve sarf malzemelerinin ithalat ve ihracatı konularında hizmet vermektedir.

Doğru, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren İfaş Tekstil Makina San. Dış Tic. Ltd. Şti., dünyada yaşanan gelişmeleri konfeksiyon sektörüne katarak sektörün entegrasyonunu tamamlamasını ve üreticilerimizin dünya liginde başarıya koşabilmesinin teminini ilke edinmiştir. Dünya fuarlarında son sergilenen ürünleri takip ederek ithalattan perakendeye kadar geniş bir yelpazede çalışmalarını yürüten şirketimiz, haklı bir güven kazanmıştır.

Ülkemizin ihracattaki en başarılı sektörü tekstil ve hazır giyimin ihtiyacı olan makina, yedek parça ve servis hizmetini yıllardır sunan İfaş Tekstil Makina San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.; edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyi profesyonel kadrolarıyla müşterilerine sunmaktadır.

Güven, teknoloji ve tecrübe İfaş Tekstil Makina San ve Dış Tic. Ltd. Şti.'nde birleşerek size uzanıyor.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et